EKOL GENCLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EKOL GENCLİK

EN BÜYÜK EKOLÜNÜZ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz?

4 posters

Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz...?
Beğendim..
Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Vote_lcap13%Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
İdare eder..
Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Vote_lcap38%Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Vote_rcap
 38% [ 3 ]
Beğenmedim..
Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Vote_lcap38%Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Vote_rcap
 38% [ 3 ]
Dinlemedim..
Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Vote_lcap13%Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
büyüktaş_elektronik
Vip Üye
Vip Üye
büyüktaş_elektronik

Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Empty
MesajKonu: Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz?   Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 8:41 pm

.
Admin
Admin
Admin
Admin

Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Empty
MesajKonu: Geri: Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz?   Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 5:47 pm

idare eder Wink
http://ekolgenclik.benimforum.org
***SEN@***
Site LADY
Site LADY
***SEN@***

MesajKonu: Geri: Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz?   Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 11:10 pm

bence türkiyenin eline geçmiş büyük fırsatlardan biri destekliyorum. cheers
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz?   Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 6:51 pm

***SEN@*** demiş ki:

Becedeeeeeeeeeee Very Happy Cool
http://ekolgenclik.benimforum.org
Sultan
Site LADY
Site LADY
Sultan

MesajKonu: Geri: Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz?   Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 6:57 pm

Admin demiş ki:
***SEN@*** demiş ki:

Becedeeeeeeeeeee Very Happy Cool

Katılıyorummmmm Surprised

Hadise`nin Eurovision`da Türkiye`yi temsil edeceği şarkıyı nasıl buldunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kahvehane nedir, nasıl gelmiştir...
» Foruma resim nasıl eklenir? (RESİMLİ ANLATIM)