EKOL GENCLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EKOL GENCLİK

EN BÜYÜK EKOLÜNÜZ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Garipler 4 yıkım ekibi !!!

4 posters
YazarMesaj
büyüktaş_elektronik
Vip Üye
Vip Üye
büyüktaş_elektronik

Garipler 4 yıkım ekibi !!! Empty
MesajKonu: Garipler 4 yıkım ekibi !!!   Garipler 4 yıkım ekibi !!! Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 3:20 pm

Geçensene İbrahim Yertürt Hocamızın döneminde garipler gurubu olarak (zeki,teo,alper,ben) atölyede yeni bir sınıf açmak için atölye duvarını bizim yıkmamız istendi (tabi bizde dersi kırıp kaçcaz yha) hemen kabul ettik 2. katta duvarı kırıyoruz (sözde), keyfimiz yerindeydi gelen varmı? yok yatmaya devam.Hoca gelirken alper bağırırdı "EKMEK ÇIKTIII !!!" affraid hemen herkez bi anda işe sarılır çalışıyormuş gibi yapardıVery Happy atıklarıda zeki ile alper kovayla pencereden aşağı sarkıtıyor aşağıda teo ile ben kovayı el arabasına boşaltıp ilerdeki sahanın yanına döküyorduk. Tabi gelirken sırayla o beni taşıyor ben onu, duvar tamamen yıkılana kadar neler yaptık neler,bazende ben kovanın içine giriyordum zeki ile alper 2. kata beni kovada çekiyordu. tuvalete girip sigara içiyorduk yada onlar aşağı iple inip sahanın orda sigara içiyorduk ama işin en güzel tarafı öğle aralarında dördümüze getirilen yemeklerdi (Hocalarda ağzının tadını biliyor) Laughing

Buradan İbrahim Babamızı saygıyla anıyoruz.
elektrowolf
Moderatör
Moderatör
elektrowolf

MesajKonu: Geri: Garipler 4 yıkım ekibi !!!   Garipler 4 yıkım ekibi !!! Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 9:00 pm

o ibarahim baba babaydı yaw ben öyle hoca tanımadım daha adamın kıralıydı o beah
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Garipler 4 yıkım ekibi !!!   Garipler 4 yıkım ekibi !!! Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 5:55 pm

elektrowolf demiş ki:
o ibarahim baba babaydı yaw ben öyle hoca tanımadım daha adamın kıralıydı o beah

Katılıyorumm dostummm
http://ekolgenclik.benimforum.org
***SEN@***
Site LADY
Site LADY
***SEN@***

MesajKonu: Geri: Garipler 4 yıkım ekibi !!!   Garipler 4 yıkım ekibi !!! Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 11:16 pm

yaf siz elektrikçimisiniz duvarcımı Very Happy
büyüktaş_elektronik
Vip Üye
Vip Üye
büyüktaş_elektronik

MesajKonu: Geri: Garipler 4 yıkım ekibi !!!   Garipler 4 yıkım ekibi !!! Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 2:47 pm

***SEN@*** demiş ki:
yaf siz elektrikçimisiniz duvarcımı Very Happy

ikiside değil biz kısaca ameleyiz ne isterlerse onu yapıyoruz

Garipler 4 yıkım ekibi !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kondansatör Patlatmayı atölyede ilk garipler 4 Yapmıştır...